Menu
Your Cart

Blog RSS Feed

06 sep TESLA model 3 - kupujem Teslu
admin 0 110
Tento článok priamo nesúvisí s nabíjaním elektromobilu, ale môže niekomu pomôcť pri výbere a nákupe TESLA Model 3. V prípade, že kupujete nové vozidlo, tak Vám veľa informácií rád poskytne predajca. Čo však v prípade, ak zvažujete kúpu jazdeného vozi..
06 máj Dojazd elektrických vozidiel
admin 0 368
Nabíjanie elektromobilu a jeho dojazd sú jednou z najdôležitejších otázok týkajúcich sa elektromobility. Medzitým sa ukazuje, že počet kilometrov, ktoré bude elektrické auto najazdiť, ovplyvňuje ... jeho používateľ. Zistite, aký dojazd má váš elektro..
06 máj TESLA model S - kupujem Teslu
admin 0 691
Tento článok priamo nesúvisí s nabíjaním elektromobilu, ale môže niekomu pomôcť pri výbere a nákupe TESLA Model S.V prípade, že kupujete nové vozidlo, tak Vám veľa informácií rád poskytne predajca. Čo však v prípade, ak zvažujete kúpu jazdeného vozid..
11 feb Montujeme WALLBOX - ako na to
0 1080
Okrem maximálneho nabíjacieho výkonu je tiež dôležité, ako namontovať Wallbox. Ukazuje sa, že vo väčšine prípadov to zvládnete sami s pomocou elektrikára. Tu je inštalácia Wallboxu v troch krokoch - prečítajte si, ako nainštalovať Wallbox do vášho do..
21 dec Ako si vybrať WALLBOX?
admin 0 1045
Ak plánujete nákup elektrického auta, pravdepodobne by ste ho chceli nabiť doma. Možno ste už počuli, že to trvá hodiny. Teraz je načase, aby ste si overili, ako si vybrať rýchlu nabíjačku pre elektrické auto, t.j. Wallbox?V tomto článku sa dozviete:..
16 okt Oplatí sa elektrické auto?
admin 0 351
Moderné autá môžu byť poháňané nielen spaľovacími motormi. Je pravda, že moderné elektrické a hybridné vozidlá ešte nie sú extrémne obľúbené, ale ich predaje každým rokom rastú. Pýtate sa, či sa vám kúpa elektromobilu oplatí?V tomto článku sa dozviet..
Zobrazenie 1 až 6 z 6 (1 stránok)