Menu
Your Cart

O nás


Nabíjaniu elektromobilov rozumieme...

 Na slovenskom trhu pôsobíme už od roku 2007 a naša práca nás baví.

Nepredávame najlacnejší tovar, ale ponúkame čo najvyššiu kvalitu za perfektnú cenu. Spolupracujeme priamo s výrobcom a sme výhradným zastúpením GREENWALLBOX pre Slovenskú republiku.

GREENWALLBOX je progresívna Európska značka. Samotná výroba prebieha ako u väčšiny elektroniky v Číne, ale certifikácia a riadenie kvality sú Európske. Zároveň samotná produkcia prebieha pri odlišných kritériách výroby a nastavení kvality ako je tomu bežné u podobných výrobkov v Číne. Toto má za následok vyššiu kvalitu výsledkov výroby a dáva to okrem iného aj možnosti rozšírenia záruky až na 5 rokov. Výrobky GREENWALLBOX si nedokážete kúpiť priamo z fabriky v Číne a ani napodobeniny produktu nie sú vyrábané s rovnakými kritériami ako naše produkty. 

  

Naša spoločnosť je držiteľom certifikátu STN EN ISO 9001:2016, ktorý potvrdzuje, že máme úspešne zavedený manažment kvality všetkých procesov, komunikácie a všetky produkty v plnom rozsahu vyhovujú platnej legislatíve EÚ.

O našich zákazníkov sa denne stará celý tím spoločnosti, ktorý už 15 rokov zabezpečuje:

  • návrh a výber vhodných nabíjacích systémov,
  • veľkoobchodný a maloobchodný predaj komponentov,
  • technickú podporu pri montáži,
  • profesionálnu alebo asistovanú montáž systému.

Disponujeme internými profesionálnymi technikmi, vlastným skladom, vozidlami a kvalitnou montážnou technológiou (jadrové vŕtanie, drážkovanie, nastreľovanie, atď.).  Spolupracujeme s firmami, ale aj koncovými zákazníkmi. V prípade kúpy produktov sú k dispozícii ďalšie služby podľa dohody. Náš sklad sa nachádza na Slovensku, v lokalite Stará Ľubovňa a Hniezdne.


Ďakujeme za Vašu dôveru!