Menu
Your Cart

Prečo nakúpiť tu?

SKÚSENOSTI
Problematikou sa zaoberáme od roku 2007.  Za tie roky na trhu máme skúsenosti, ktoré nám umožňujú tovar nielen predávať ale aj poradiť čo a ako urobiť. Zároveň sme počas tejto doby pričuchli aj ku vývoju produktov, čo nám rozširuje obzor a náhľad na celú problematiku.


KOMPLEXNÉ SLUŽBY

Okrem predaja komponentov zabezpečujeme kompletné služby spojené s realizáciou:
•    poradenstvo s výberom vhodného nabíjacieho systému,
•    predaj produktov a komponentov,
•    profesionálna montáž (čiastočná/na kľúč).


VLASTNÝ SKLAD A INTERNÍ TECHNICI
Disponujeme vlastnými skladovými priestormi. V prípade väčších objednávok, alebo spojením objednávky tovaru s objednávkou ďalších služieb, dokážeme tovar doviezť priamo na miesto vlastnými vozidlami.
Máme vlastných interných technikov. Dokážeme tak poskytovať kvalitnú a rozsiahlu technickú podporu priamo od ľudí, ktorí s produktmi reálne pracujú denne niekoľko rokov: emailom, telefonicky (pracovný týždeň), obhliadkou priamo na mieste.


EXPRESNÉ DODANIE
Objednávky expedujeme z nášho skladu. V cene štandardnej dopravy je doručenie prepravnou službou do 24 hodín ak nie je uvedené inak.


VÝHODNÁ DOPRAVA
Prepravné náklady sú úplne minimalizované vďaka nadštandardným zmluvám s prepravnými firmami. Preprava väčšieho balíka s hmotnosťou 20kg stojí 6,80 Eur. V prípade väčších objednávok sú k dispozícií naše firemné vozidlá.


TELEFONICKÁ PODPORA
Počas pracovných dní je k dispozícii linka prvého kontaktu, kde môžete položiť svoje otázky alebo uskutočniť telefonickú objednávku rýchlo a pohodlne: 0905 401 344


MOŽNOSŤ NÁVRHU SYSTÉMU NA MIERU

Potrebujete navrhnúť vhodný systém k Vašim vozidlám a prípojke? Dokážeme zabezpečiť kompletný návrh a v prípade záujmu aj projektovú dokumentáciu, prípadne revíziu po  realizácií.